Hakkımda

Merhaba, Ben Ahmet AZGIN!

Yönetim Bilişim Sistemleri & Dijital Medya Uzmanıyım.

Sosyal Medya Uzmanlığı (Social Media Expertise) ve Dijital Medya Uzmanlığı konusunda tecrübe sahibiyim.

WordPress üzerinden Web Site, E-Ticaret (WooCommerce) mantığına uygun SEO ve tasarım çalışmaları yapmaktayım. Search Engine Optimization (SEO) & Search Engine Marketing (SEM) ve Google Search Console konularına hakkimim.

Instagram, Facebook Business, Linkedin, Youtube, Twitter VB. sosyal medya kanallarında yönetim, içerik ve planlama doğrultusunda istikrarlı bir ivme kazandırıyorum. Sosyal medya danışmalığı çerçevesinde, kazanılan ivmeyi raporlayarak; Aylık ve haftalık planlamalarla doğru hedeflendirme sağlıyorum.

Lokasyon, cinsiyet, konu/etiket, yaş bazlı Sponsorlu Reklam uygulaması ve Müşteri portföyüne göre strateji belirliyorum.

Müşteri portföyüne göre hesapların trafiğini/etkileşimini arttırma yöntemi ile organik takipçilerin toplanması; müşterilerle iletişime geçilmesi konusunda teknik çalışmalar yapıyorum. Sosyal Medya Hesaplarının daha profesyonel ve SEO tabanlı bir profil haline getiriyorum.

Google AdWords(Google Ads), Google Tag Manager ve Google Analytics araçları ile reklam optimizasyonu sağlayarak sayısal verilerle doğru ve etkin reklamlar oluşturma konusunda tecrübe sahibiyim. Yazılı ve görsel tabanlı reklamlarla en uygun kitlelere ulaşarak, reklam ve maliyet istatistiği oluşturuyorum.

Live Broadcast Moderatorlüğü ve MultiLive ile eş zamanlı canlı yayın ile sosyal medyada daha etkileşimli ve iletişimli bir imaj oluşturuyorum.

Facebook Live Stream, YouTube Live Interface düzenleme ve yönetimi alanında tecrübe ve detaylı bilgi sahibiyim.

İnstagram API otomasyonları kullanımı konusunda tecrübe sahibiyim ayrıca piyasada bulunan ücretli programları alternatif yazılımlarla, ücretsiz bir şekilde çalışmalarımı yapmaktayım.

DOĞAYIKORU
Başa dön tuşu